V neděli 17. května vyvrcholila celá cesta přípravy dětí a rodičů slavností, kdy děti přijaly poprvé Ježíše v eucharistii. V letošním roce se na první svaté přijímání připravovalo pět dětí. Společně jsme během postní doby a jarních měsíců prožili celkem sedm setkání, která měla dětem i jejich rodičům pomoci lépe porozumět víře, Eucharistii i životu s Bohem. Věříme, že společně prožitý čas pomohl dětem lépe poznat Ježíše a připravit jejich srdce na první setkání s Ním v Eucharistii. Děti za ten čas ušly opravdu velký kus cesty s Ježíšem.