Milí farníci, přemýšleli jsme nad možnostmi, jak posunout současnou nedělní mši svatou v UO v 8:30 na pozdější čas. V Ústí máme obě mše svaté relativně brzy, a tak hlavní důvod pro přeorganizování mší svatých je ten, aby jedna mše mohla být později a rodiny s dětmi nemusely kvůli příliš brzkému času jezdit na mše do okolí. Pro děti a jejich zapojení do farnosti je lepší stabilita. Návrh byl projednán ve všech pastoračních radách našich farností.

Navrhovaný pořad bohoslužeb od září:
Ústí nad Orlicí           7 a 9.30 hodin
Řetová                        8 hodin
České Libchavy         8 hodin
Dolní Libchavy          9.30 hodin
Sopotnice                   11 hodin
Filiální kaple              11 hodin

Připravili jsme pro vás dotazník, který máte zde na stánkách k dispozici až do 21. května. Zároveň je jeho papírová verze i vzadu v kostele. Vyplněný můžeme odevzdat do připravené krabice.
Dotazník mohou vyplnit všichni, kdo navštěvují bohoslužby v Ústí nad Orlicí ve věku od 15 let výše.
Chceme zdůraznit, že výsledky dotazníku mají sloužit pouze jako vodítko pro pastorační radu k diskuzi o zavedení případné změny času nedělních bohoslužeb. Výsledky zveřejníme v plném znění v červnovém INUFu.

Za pastorační radu, P. Jenda.

Dotazník můžete vyplnit ZDE.