Přihláška na výlet ZDE.

Milí farníci, rád bych vás pozval na celodenní farní výlet na na Broumovsko v sobotu 22. června 2024. Hlaste se, prosíme ZDE na stránkách do 9. června.

Sraz bude v sobotu 22.6. na autobusovém nádraží v 7.15. Nejprve pojedeme do Broumova na prohlídku kláštera (je objednaná na 10. hodinu) a na oběd (11.30 - 12.30). Obojí je volitelné, ale prosíme, abyste zájem uvedli na přihlášce.

Po obědě se vydáme do přírody kolem vrchu Hvězda u obce Hlavňov. Pro zdatnější nabízíme společný (docela pohodlný) cca hodinový výstup skalami na vrchol Hvězda (3 km). Ostatní mohou dojet autobusem na vrchol, kde budou mít dostatek času na odpočinek, lehkou procházku nebo občerstvení z vlastních zásob (restaurace a kiosek bez záruky). Kolem 15. hodiny zakončíme výlet mší svatou v krásné místní kapli a vydáme se na cestu domů.

Těším se na společně strávený den! P. Jenda

Celkovou cenu tvoří:

Doprava: prosíme o zaplacení v hotovosti do neděle 16. 6. na děkanství

300 Kč dospělí, děti do 15 let včetně 200 Kč, dítě do max. 6 let bez nároku na sedadlo (tedy na klíně nebo mezi rodiči) zdarma.

Vstupné do kláštera: platí si každý sám u pokladny

Dospělí 220 Kč

Děti do 6 let zdarma

Děti 6-15 let, studenti 15-26 let, ZTP 130 Kč

Seniorské vstupné 190 Kč

Rodinné vstupné: 2 dospělí, 2-3 děti do 15 let 450 Kč

Oběd: 190 Kč jednoduché jednotné menu s polévkou, voda na stole, platí si každý sám.