Přihláška na duchovní obnovu mládeže (biřmovanců)

Přihláška na duchovní obnovu mládeže (biřmovanců)

EDIT!!! Pod tímto odkazem najdete tabulku na jídlo i dopravu... využijte ji prosím, ať neumřeme hlady.

 

Následují slíbené informace o duchovní obnově pro mládež (zvlášť pro biřmovance), která proběhne od pátku do neděle 1.-3. března na Králíkách.

Pro biřmovance je účast součástí přípravy. Zároveň ale zveme i ostatní (ať už biřmovanou či nebiřmovanou) mládež – prostě všechny.

 

Moc prosím všechny, aby se přihlásili přes formulář nejpozději do PONDĚLÍ 26.2. – viz níže.

 

Místo: Hora Matky Boží – Králíky – budeme ubytováni v klášteře

Začátek: pátek 1.3. ve 20:00 – společnou večeří

Konec: v neděli 3.3. po mši svaté, která je v 10:00.

 

S sebou: spacák, přezůvky, BIBLI, pohodlné oblečení dovnitř, oblečení ven (odpolední procházka)…

Ubytování: ve dvou až třílůžkových pokojích, některé mají sociálky společné, několik málo má vlastních. Podle počtu lidí budou možná někteří na matracích.

Jídlo: Prosím vás o zapojení se. ZDE najdete tabulku, kde se zapíšete, kdo bude moct přivést jakou pomazánku a pro kolik osob cca (+ napíše, jaké měl náklady – co bude chtít proplatit), stejně tak prosím o přivezení nějakých buchet – opět budete moct zapsat, co vás to stálo.

 

Kolik to bude stát: Prosím o příspěvek 500 Kč na osobu (za 2 noci) + nějaký příspěvek na jídlo – bude upřesněno…

 

Cesta: Opět ZDE najdete tabulku s nabídkou míst, kam se prosím zapište vy, kdo máte možnost něco nabídnout. Jinak jezdí velmi slušně i vlaky (leo express skoro každou hodinu).

 

Co nás čeká: Jde o duchovní obnovu, tedy nebude se jednat o víkend plný bojových her. Zároveň jde i o to, abychom se trochu poznali navzájem a zároveň abychom vytvořili prostor Pánu Bohu, abychom se s ním mohli setkat. Čekat nás tedy bude jak společný program, tak chvíle modlitby, ztišení, skupinek (tak, jak je znáte z přípravy). Zároveň můžete počítat s tím, že se během sobotního odpoledne i pořádně vyvětráme venku (nebo se prospíte). Tématem celého víkendu bude modlitba.