Kalendář akcí a událostí farnosti

říjen 2023

PondělíÚterýStředaČtvrtekPátekSobotaNeděle
126. neděle v mezidobí
2svatých andělů strážných
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:40
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    ke cti svatých andělů a za duše v očistci

3úterý 26. týdne v mezidobí
  • 07:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 07:00 - 07:55
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    na úmysl Společnosti sester Ježíšových

  • 17:00 Modlitba růžence
    MODLITBA RŮŽENCE
    • 17:00 - 17:30
    • Sopotnice, farní kostel sv. Zikmunda, mučedníka
    • Označení: Sopotnice (Sopotnice)

  • 18:30 Adorace
    Adorace
    • 18:30 - 21:00
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

4sv. Františka z Assisi
5sv. Faustiny Kowalské, panny
6sv. Bruna, kněze
  • 16:10 Mše svatá
    Mše svatá
    • 16:10 - 16:50
    • České Libchavy, farní kostel sv. Víta, mučedníka
    • Označení: České Libchavy (České Libchavy)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

  • 17:30 Adorace
    Adorace
    • 17:30 - 18:00
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:50
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za rodinu Hájkovu

7Panny Marie Růžencové
827. neděle v mezidobí
  • 07:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 07:00 - 07:50
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za Františka a Marii Kolářovy a ten celý rod

  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 08:55
    • Řetová, farní kostel sv. Marie Magdalény
    • Označení: Řetová (Řetová)

    za usmíření, za dar obrácení a pokání, za dar víry, naděje a lásky

  • 08:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:30 - 09:25
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za živé i † členy rodiny Kaucovy, Čápovy a Hladíkovy

  • 10:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 10:00 - 10:55
    • Dolní Libchavy, farní kostel sv. Mikuláše, biskupa
    • Označení: Dolní Libchavy (Dolní Libchavy)

    za rodiny novokřtěnce Vítka

  • 10:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 10:00 - 10:55
    • České Libchavy, farní kostel sv. Víta, mučedníka
    • Označení: České Libchavy (České Libchavy)

    za † Františka Dostála a Annu Ondráčkovou

  • 11:10 Mše svatá
    Mše svatá
    • 11:10 - 12:05
    • Sopotnice, farní kostel sv. Zikmunda, mučedníka
    • Označení: Sopotnice (Sopotnice)

    za Františka Ledra

  • 11:10 Mše svatá
    Mše svatá
    • 11:10 - 12:05
    • Hejnice, kostel sv. Antonína z Padovy
    • Označení: Hejnice (Hejnice)

    na úmysl dárce

  • 18:00 Modlitba sv. růžence za povolání
    MODLITBA SV. RŮŽENCE ZA POVOLÁNÍ
    • 18:00 - 18:30
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

9sv. Dionýsia, biskupa, a druhů, mučedníků
  • 09:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:00 - 09:55
    • penzion
    • Označení: Ústí nad Orlicí, penzion (Ústí nad Orlicí)

    na úmysl dárce a za ochranu andělů strážných

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:40
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za živé a † členy rodiny Mátlovy, Polákovy, Krčmářovy a Kosíkovy

10úterý 27. týdne v mezidobí
  • 07:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 07:00 - 07:55
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za Jana a Marii Štanclovy a jejich rody

  • 17:00 Modlitba růžence
    MODLITBA RŮŽENCE
    • 17:00 - 17:30
    • Sopotnice, farní kostel sv. Zikmunda, mučedníka
    • Označení: Sopotnice (Sopotnice)

  • 18:30 Adorace
    Adorace
    • 18:30 - 21:00
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

11sv. Jana XXIII., papeže
  • 11:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 11:30 - 12:00
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za Ludmilu a Marii Ehlovy

12sv. Radima, biskupa
  • 07:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 07:00 - 07:40
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za † Jindřišku Vetejškovou a živé a † členy rodiny Vetejškovy a Čápovy

  • 16:10 Mše svatá
    Mše svatá
    • 16:10 - 16:50
    • Dolní Libchavy, farní kostel sv. Mikuláše, biskupa
    • Označení: Dolní Libchavy (Dolní Libchavy)

    za Michala Škrabana a za všechny † z rodiny

  • 17:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:30 - 18:25
    • Sopotnice, farní kostel sv. Zikmunda, mučedníka
    • Označení: Sopotnice (Sopotnice)

    na poděkování všem dobrodincům našeho kostela

13pátek 27. týdne v mezidobí
  • 15:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 15:00 - 15:30
    • Ústí - nemocnice
    • Označení: Ústí, nemocnice (Ústí nad Orlicí)

    za dobrý průběh a výsledek vyšetření

  • 16:10 Mše svatá
    Mše svatá
    • 16:10 - 16:50
    • České Libchavy, farní kostel sv. Víta, mučedníka
    • Označení: České Libchavy (České Libchavy)

    za † Františka Mráze a za † a živé toho rodu

  • 17:30 Adorace
    Adorace
    • 17:30 - 18:00
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:45
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za živé i † členy rodiny Vorlovy, Procházkovy a Boučkovy

14sv. Kalista I., papeže a mučedníka, nebo sobotní památka Panny Marie
  • 14:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 14:30 - 15:25
    • Domov důchodců
    • Označení: Domov důchodců (Ústí nad Orlicí)

    za † obyvatele domova důchodců

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:50
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za kmotřence

1528. neděle v mezidobí
  • 07:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 07:00 - 07:50
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za živé a † členy maltézského řádu a za jeho dobrodince

  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 08:55
    • Řetová, farní kostel sv. Marie Magdalény
    • Označení: Řetová (Řetová)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

  • 08:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:30 - 09:30
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za Miroslava Palatinuse

  • 10:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 10:00 - 10:55
    • Dolní Libchavy, farní kostel sv. Mikuláše, biskupa
    • Označení: Dolní Libchavy (Dolní Libchavy)

    za Martinu a rodinu Jakubcovu - VÝROČÍ POSVĚCENÍ KOSTELA

  • 10:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 10:00 - 10:55
    • České Libchavy, farní kostel sv. Víta, mučedníka
    • Označení: České Libchavy (České Libchavy)

    za farnost

  • 14:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 14:00 - 14:55
    • Sopotnice, farní kostel sv. Zikmunda, mučedníka
    • Označení: Sopotnice (Sopotnice)

    za živé i † občany Sopotnice

  • 18:00 Modlitba sv. růžence za povolání
    MODLITBA SV. RŮŽENCE ZA POVOLÁNÍ
    • 18:00 - 18:30
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

16pondělí 28. týdne v mezidobí
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:55
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za živé a † členy rodiny Hejkrlíkovy

17sv. Ignáce Antiochijského, biskupa a mučedníka
18sv. Lukáše, evangelisty
  • 11:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 11:30 - 12:00
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za zemřelého Jiřího Pávka a duše v očistci

19čtvrtek 28. týdne v mezidobí
  • 07:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 07:00 - 07:55
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za kmotřence a jejich rodiny

  • 16:10 Mše svatá
    Mše svatá
    • 16:10 - 16:40
    • Dolní Libchavy, farní kostel sv. Mikuláše, biskupa
    • Označení: Dolní Libchavy (Dolní Libchavy)

    za Josefa Šikla

  • 17:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:30 - 18:25
    • Sopotnice, farní kostel sv. Zikmunda, mučedníka
    • Označení: Sopotnice (Sopotnice)

    za Aničku Štefánkovou, oboje rodiče a sestru Janu

20pátek 28. týdne v mezidobí
21Sobota 28. týdne v mezidobí (bl. Karla Rakouského)
  • 14:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 14:30 - 15:25
    • Domov důchodců
    • Označení: Domov důchodců (Ústí nad Orlicí)

    za † obyvatele domova důchodců

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:50
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    ke cti blahoslaveného Karla Rakouského

2229. neděle v mezidobí - den modliteb za misie - sbírka na MISIE
  • 07:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 07:00 - 07:55
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za syna Milana

  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 08:55
    • Řetová, farní kostel sv. Marie Magdalény
    • Označení: Řetová (Řetová)

    za Marii Vrabcovou, manžela Miroslava a jejich rodiče a za rodinu Kolářovu a Sýkorovu

  • 08:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:30 - 09:25
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za Věru Špindlerovou a živé členy rodiny

  • 09:30 Misijní klubko a cukrárna
    MISIJNÍ KLUBKO A CUKRÁRNA
    • 09:30 - 11:00
    • Ústí, děkanství

  • 10:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 10:00 - 10:55
    • Dolní Libchavy, farní kostel sv. Mikuláše, biskupa
    • Označení: Dolní Libchavy (Dolní Libchavy)

    za Janu Gottwaldovou, Annu a Jana Hýbla, Elišku a Bohuslava Gottwalda, vnuka Vlastimila a ten celý rod

  • 10:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 10:00 - 10:55
    • České Libchavy, farní kostel sv. Víta, mučedníka
    • Označení: České Libchavy (České Libchavy)

    za † Otu Stárka, manželku, bratra Josefa s manželkou a rodiče

  • 11:10 Mše svatá
    Mše svatá
    • 11:10 - 12:05
    • Sopotnice, farní kostel sv. Zikmunda, mučedníka
    • Označení: Sopotnice (Sopotnice)

    za živé i † členy živého růžence

  • 15:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 15:00 - 15:55
    • Knapovec, kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů
    • Označení: Knapovec, kostel (Ústí nad Orlicí, Knapovec)

    za živé i zemřelé obyvatele Knapovce

  • 18:00 Modlitba sv. růžence za povolání
    MODLITBA SV. RŮŽENCE ZA POVOLÁNÍ
    • 18:00 - 18:30
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

23pondělí 29. týdne v mezidobí
  • 09:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:00 - 09:55
    • penzion
    • Označení: Ústí nad Orlicí, penzion (Ústí nad Orlicí)

    na úmysl dárce

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:40
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za Marii a Stanislava Pecháčkovy

24úterý 29. týdne v mezidobí
  • 07:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 07:00 - 07:55
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    na úmysl dárce

  • 17:00 Modlitba růžence
    MODLITBA RŮŽENCE
    • 17:00 - 17:30
    • Sopotnice, farní kostel sv. Zikmunda, mučedníka
    • Označení: Sopotnice (Sopotnice)

  • 18:30 Adorace
    Adorace
    • 18:30 - 21:00
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

25středa 29. týdne v mezidobí
  • 11:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 11:30 - 12:00
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

26čtvrtek 29. týdne v mezidobí
  • 07:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 07:00 - 07:55
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za † rodiče, manžela a děti

  • 15:10 Svátost smíření
    SVÁTOST SMÍŘENÍ
    • 15:10 - 16:10
    • Dolní Libchavy, farní kostel sv. Mikuláše, biskupa
    • Označení: Dolní Libchavy (Dolní Libchavy)

  • 16:10 Mše svatá
    Mše svatá
    • 16:10 - 16:40
    • Dolní Libchavy, farní kostel sv. Mikuláše, biskupa
    • Označení: Dolní Libchavy (Dolní Libchavy)

    za Františka Hovada a duše v očistci

  • 17:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:30 - 18:25
    • Sopotnice, farní kostel sv. Zikmunda, mučedníka
    • Označení: Sopotnice (Sopotnice)

    na poděkování za dar života s prosbou o Boží pomoc

27pátek 29. týdne v mezidobí
  • 12:00 Svátost smíření
    SVÁTOST SMÍŘENÍ
    • 12:00 - 18:00
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

  • 16:10 Mše svatá
    Mše svatá
    • 16:10 - 16:50
    • České Libchavy, farní kostel sv. Víta, mučedníka
    • Označení: České Libchavy (České Libchavy)

    Za + Josefa Gottwalda, rodiče, prarodiče a celý rod

  • 16:50 Svátost smíření
    SVÁTOST SMÍŘENÍ
    • 16:50 - 17:50
    • České Libchavy, farní kostel sv. Víta, mučedníka
    • Označení: České Libchavy (České Libchavy)

  • 17:30 Adorace
    Adorace
    • 17:30 - 18:00
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:55
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    na dobrý úmysl

28sv. Šimona a Judy, apoštolů
  • 14:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 14:30 - 15:25
    • Domov důchodců
    • Označení: Domov důchodců (Ústí nad Orlicí)

    za † obyvatele domova důchodců

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:55
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za rodinu Marešovu, Vaňousovu, Kalousovu a Freudlovu

2930. neděle v mezidobí
  • 07:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 07:00 - 07:50
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za Kateřinu Dlouhou

  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 08:55
    • Řetová, farní kostel sv. Marie Magdalény
    • Označení: Řetová (Řetová)

    za rodinu Kmentovu a dceru Marii

  • 08:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:30 - 09:30
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za farnost

  • 10:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 10:00 - 10:55
    • Dolní Libchavy, farní kostel sv. Mikuláše, biskupa
    • Označení: Dolní Libchavy (Dolní Libchavy)

    za Ladislava Jebouska a příbuzné z obojí strany

  • 10:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 10:00 - 10:55
    • České Libchavy, farní kostel sv. Víta, mučedníka
    • Označení: České Libchavy (České Libchavy)

    za † Marii Papáčkovou, manžela a obojí rodiče

  • 11:10 Mše svatá
    Mše svatá
    • 11:10 - 12:05
    • Sopotnice, farní kostel sv. Zikmunda, mučedníka
    • Označení: Sopotnice (Sopotnice)

    za rodiče Marii a Josefa Valachovy

  • 17:00 Svátost smíření
    SVÁTOST SMÍŘENÍ
    • 17:00 - 19:00
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

  • 18:00 Modlitba sv. růžence za povolání
    MODLITBA SV. RŮŽENCE ZA POVOLÁNÍ
    • 18:00 - 18:30
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

30Výročí posvěcení katedrály
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:40
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    k poctě sv. Judy Tadeáše

31úterý 30. týdne v mezidobí
  • 07:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 07:00 - 07:40
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za Ing. Zdeňka Solíka a syna Zdeňka Solíka

  • 16:00 Modlitba růžence
    MODLITBA RŮŽENCE
    • 16:00 - 16:30
    • Sopotnice, farní kostel sv. Zikmunda, mučedníka
    • Označení: Sopotnice (Sopotnice)

  • 18:30 Adorace
    Adorace
    • 18:30 - 21:00
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)