Kalendář akcí a událostí farnosti

Prosinec 2023

PondělíÚterýStředaČtvrtekPátekSobotaNeděle
1pátek 34. týdne v mezidobí
  • 12:00 Svátost smíření
    SVÁTOST SMÍŘENÍ
    • 12:00 - 18:00
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

  • 16:10 Mše svatá
    Mše svatá
    • 16:10 - 16:50
    • České Libchavy, farní kostel sv. Víta, mučedníka
    • Označení: České Libchavy (České Libchavy)

    za manžela Jana

  • 16:50 Svátost smíření
    SVÁTOST SMÍŘENÍ
    • 16:50 - 17:20
    • České Libchavy, farní kostel sv. Víta, mučedníka
    • Označení: České Libchavy (České Libchavy)

  • 17:30 Adorace
    Adorace
    • 17:30 - 18:00
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:55
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za živé i † členy rodiny Kaucovy, Čápovy a Hladíkovy

2sobota 34. týdne v mezidobí
  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 08:55
    • Hylváty, kostel sv. Anny
    • Označení: Hylváty (Ústí nad Orlicí, Hylváty)

    na úmysl dárce

  • 14:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 14:30 - 15:25
    • Domov důchodců
    • Označení: Domov důchodců (Ústí nad Orlicí)

    za † obyvatele domova důchodců

  • 15:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 15:00 - 15:50
    • kaple sv. Františka Xaverského
    • Označení: Přívrat (Přívrat)

    poutní mše za živé a † obyvatele Přívratu

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:55
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za Terezii Choborovou, Annu Cycoňovou a duše v očistci.

31. NEDĚLE ADVENTNÍ
  • 07:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 07:00 - 07:55
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za P. Františka Xavera Šance

  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 08:55
    • České Libchavy, farní kostel sv. Víta, mučedníka
    • Označení: České Libchavy (České Libchavy)

    za † Jaroslava Bečičku, sourozence a oboje rodiče

  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 08:55
    • Řetová, farní kostel sv. Marie Magdalény
    • Označení: Řetová (Řetová)

    za Bertu Kaplanovou a Josefa Zemana

  • 09:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:30 - 10:30
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    na poděkování, s prosbou o Boží požehnání, vedení Duchem svatým a ochranu Panny Marie

  • 09:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:30 - 10:25
    • Dolní Libchavy, farní kostel sv. Mikuláše, biskupa
    • Označení: Dolní Libchavy (Dolní Libchavy)

    za Renatu a Miloše Myšákovy a za manželé Petrašovy

  • 11:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 11:00 - 11:55
    • Sopotnice, farní kostel sv. Zikmunda, mučedníka
    • Označení: Sopotnice (Sopotnice)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

  • 18:00 Modlitba sv. růžence za povolání
    MODLITBA SV. RŮŽENCE ZA POVOLÁNÍ
    • 18:00 - 18:30
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

  • 19:00 Adorace mužů
    ADORACE MUŽŮ
    • 19:00 - 19:30
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

4pondělí po 1. neděli adventní
  • 09:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:00 - 09:55
    • penzion
    • Označení: Ústí nad Orlicí, penzion (Ústí nad Orlicí)

    na úmysl dárce

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:40
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za živé a † členy rodiny Mátlovy, Polákovy, Krčmářovy a Kosíkovy

5úterý po 1. neděli adventní
  • 06:15 Mše svatá
    Mše svatá
    • 06:15 - 07:10
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za uzdravení

  • 16:00 Modlitba růžence
    MODLITBA RŮŽENCE
    • 16:00 - 16:30
    • Sopotnice, farní kostel sv. Zikmunda, mučedníka
    • Označení: Sopotnice (Sopotnice)

  • 18:30 Adorace
    Adorace
    • 18:30 - 21:00
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

6středa po 1. neděli adventní
  • 11:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 11:30 - 12:00
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za farnost

7sv. Ambrože, biskupa a učitele církve
  • 06:15 Mše svatá
    Mše svatá
    • 06:15 - 07:10
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

  • 16:10 Mše svatá
    Mše svatá
    • 16:10 - 16:40
    • Dolní Libchavy, farní kostel sv. Mikuláše, biskupa
    • Označení: Dolní Libchavy (Dolní Libchavy)

    za Bertu Kaplanovou a rodiče

  • 17:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:30 - 18:25
    • Sopotnice, farní kostel sv. Zikmunda, mučedníka
    • Označení: Sopotnice (Sopotnice)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

8Panny Marie, počaté bez poskvrny prvotního hříchu
9sobota po 1. neděli adventní
  • 14:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 14:30 - 15:25
    • Domov důchodců
    • Označení: Domov důchodců (Ústí nad Orlicí)

    za † obyvatele domova důchodců

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:55
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    na úmysl Společnosti sester Ježíšových

102. NEDĚLE ADVENTNÍ
11pondělí po 2. neděli adventní
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:55
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    na dobrý úmysl

12úterý po 2. neděli adventní
13sv. Lucie, panny a mučednice
  • 11:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 11:30 - 12:00
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    na poděkování, s prosbou o dar zdraví.

  • 17:30 Svátost smíření
    SVÁTOST SMÍŘENÍ
    • 17:30 - 18:00
    • Řetová, farní kostel sv. Marie Magdalény
    • Označení: Řetová (Řetová)

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:50
    • Řetová, farní kostel sv. Marie Magdalény
    • Označení: Řetová (Řetová)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

14sv. Jana od Kříže, kněze a učitele církve
  • 06:15 Mše svatá
    Mše svatá
    • 06:15 - 07:10
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za rodinu Kokulovu a Diblíkovu

  • 15:10 Svátost smíření
    SVÁTOST SMÍŘENÍ
    • 15:10 - 16:10
    • Dolní Libchavy, farní kostel sv. Mikuláše, biskupa
    • Označení: Dolní Libchavy (Dolní Libchavy)

  • 16:10 Mše svatá
    Mše svatá
    • 16:10 - 16:40
    • Dolní Libchavy, farní kostel sv. Mikuláše, biskupa
    • Označení: Dolní Libchavy (Dolní Libchavy)

    za Adolfa a Růženu Jansovy a dceru Marcelu

  • 16:30 Svátost smíření
    SVÁTOST SMÍŘENÍ
    • 16:30 - 17:30
    • Sopotnice, farní kostel sv. Zikmunda, mučedníka
    • Označení: Sopotnice (Sopotnice)

  • 17:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:30 - 18:25
    • Sopotnice, farní kostel sv. Zikmunda, mučedníka
    • Označení: Sopotnice (Sopotnice)

    za Františka a Marii Prachařovy, rodiče a sourozence

15pátek po 2. neděli adventní
  • 12:00 Svátost smíření
    SVÁTOST SMÍŘENÍ
    • 12:00 - 18:00
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

  • 15:10 Svátost smíření
    SVÁTOST SMÍŘENÍ
    • 15:10 - 16:10
    • České Libchavy, farní kostel sv. Víta, mučedníka
    • Označení: České Libchavy (České Libchavy)

  • 16:10 Mše svatá
    Mše svatá
    • 16:10 - 16:50
    • České Libchavy, farní kostel sv. Víta, mučedníka
    • Označení: České Libchavy (České Libchavy)

    za Danu Moclovou a za Luboška

  • 17:30 Adorace
    Adorace
    • 17:30 - 18:00
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:45
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za Ladislava a Jindřišku Pleskačovy

16sobota po 2. neděli adventní
  • 14:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 14:30 - 15:25
    • Domov důchodců
    • Označení: Domov důchodců (Ústí nad Orlicí)

    za † obyvatele domova důchodců

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:50
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za MUDr. Josefa Jiřího Ehla

173. NEDĚLE ADVENTNÍ (Gaudete)
  • 07:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 07:00 - 07:50
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za živé i † členy rodiny Vorlovy, Procházkovy a Boučkovy

  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 08:55
    • České Libchavy, farní kostel sv. Víta, mučedníka
    • Označení: České Libchavy (České Libchavy)

    za farnost

  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 08:55
    • Řetová, farní kostel sv. Marie Magdalény
    • Označení: Řetová (Řetová)

    za Anežku a Víta Fišerovy, rodiče a sourozence

  • 09:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:30 - 10:30
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    na poděkování

  • 09:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:30 - 10:25
    • Dolní Libchavy, farní kostel sv. Mikuláše, biskupa
    • Označení: Dolní Libchavy (Dolní Libchavy)

    za † Bohumila Prachaře a členy rodiny Prachařovy

  • 11:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 11:00 - 11:55
    • Sopotnice, farní kostel sv. Zikmunda, mučedníka
    • Označení: Sopotnice (Sopotnice)

    za Štěpána Klakurku

  • 17:00 Svátost smíření
    SVÁTOST SMÍŘENÍ
    • 17:00 - 19:00
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

  • 18:00 Modlitba sv. růžence za povolání
    MODLITBA SV. RŮŽENCE ZA POVOLÁNÍ
    • 18:00 - 18:30
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

1818. prosince
  • 09:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:00 - 09:55
    • penzion
    • Označení: Ústí nad Orlicí, penzion (Ústí nad Orlicí)

    na úmysl dárce

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:55
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za živé a † členy rodiny Kopáčovy a Kalousovy

1919. prosince
2020. prosince
21sv. Petra Kanisia, kněze a učitele církve
  • 06:15 Mše svatá
    Mše svatá
    • 06:15 - 07:10
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za přátele a rodinu

  • 16:10 Mše svatá
    Mše svatá
    • 16:10 - 16:40
    • Dolní Libchavy, farní kostel sv. Mikuláše, biskupa
    • Označení: Dolní Libchavy (Dolní Libchavy)

    za živé a † členy rodiny Horské a Horníčkovy

  • 17:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:30 - 18:25
    • Sopotnice, farní kostel sv. Zikmunda, mučedníka
    • Označení: Sopotnice (Sopotnice)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

2222. prosince
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:55
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za Františka a Marii Prágrovy a rodiče

2323. prosince
  • 14:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 14:30 - 15:25
    • Domov důchodců
    • Označení: Domov důchodců (Ústí nad Orlicí)

    za † obyvatele domova důchodců

  • 16:10 Mše svatá
    Mše svatá
    • 16:10 - 17:10
    • České Libchavy, farní kostel sv. Víta, mučedníka
    • Označení: České Libchavy (České Libchavy)

    za † Vladislava Procházku

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:55
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za Jirku a rodiče

244. NEDĚLE ADVENTNÍ - ŠTĚDRÝ DEN
  • 07:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 07:00 - 07:45
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za živé a † členy rodiny Coufalovy a Vašinovy

  • 15:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 15:30 - 16:30
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za rodiny

  • 15:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 15:30 - 16:30
    • Dolní Libchavy, farní kostel sv. Mikuláše, biskupa
    • Označení: Dolní Libchavy (Dolní Libchavy)

    za Ivo Dvořáka a žijící členy rodiny

  • 21:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 21:00 - 21:55
    • České Libchavy, farní kostel sv. Víta, mučedníka
    • Označení: České Libchavy (České Libchavy)

    za † Bohumila Prachaře a živé a zemřelé

  • 22:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 22:00 - 23:00
    • Řetová, farní kostel sv. Marie Magdalény
    • Označení: Řetová (Řetová)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

  • 22:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 22:30 - 23:30
    • Sopotnice, farní kostel sv. Zikmunda, mučedníka
    • Označení: Sopotnice (Sopotnice)

    za Františka Ledra a oboje rodiče

  • 23:55 Mše svatá
    Mše svatá
    • 23:55 - 23:59
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za živé a † obyvatele Ústí nad Orlicí

254. NEDĚLE ADVENTNÍ - ŠTĚDRÝ DEN
  • 00:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 00:00 - 1:25
    • Označení: Ústí nad Orlicí ()

    za živé a † obyvatele Ústí nad Orlicí

  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 09:00
    • České Libchavy, farní kostel sv. Víta, mučedníka
    • Označení: České Libchavy (České Libchavy)

    za † Josefa Flídra, manželku a živé a † z rodiny Kopecké a Flídrovy

  • 09:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:30 - 10:30
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za † Janu Procházkovou

  • 09:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:30 - 10:30
    • Dolní Libchavy, farní kostel sv. Mikuláše, biskupa
    • Označení: Dolní Libchavy (Dolní Libchavy)

    za † Františka Mráze, rod Mrázů, Trejtnarů, Patzerů, Kovářů a Kolešů

  • 11:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 11:00 - 12:00
    • kaple sv. Gotharda, biskupa
    • Označení: Černovír (Ústí nad Orlicí, Černovír)

    za uzdravení

  • 11:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 11:00 - 12:00
    • Sopotnice, farní kostel sv. Zikmunda, mučedníka
    • Označení: Sopotnice (Sopotnice)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

26sv. Štěpána, prvomučedníka
  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 08:50
    • České Libchavy, farní kostel sv. Víta, mučedníka
    • Označení: České Libchavy (České Libchavy)

    za † prezidenta Václava Havla

  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 09:00
    • Řetová, farní kostel sv. Marie Magdalény
    • Označení: Řetová (Řetová)

    na prosbu za odpuštění a uzdravení křivd a zranění, vzájemné odpuštění a Boží světlo do vztahů...

  • 09:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:30 - 10:25
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za Bohuslava Šudu, rodiče, živé i † členy rodiny a duše v očistci

  • 09:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:30 - 10:30
    • Hejnice, kostel sv. Antonína z Padovy
    • Označení: Hejnice (Hejnice)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

  • 09:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:30 - 10:30
    • Dolní Libchavy, farní kostel sv. Mikuláše, biskupa
    • Označení: Dolní Libchavy (Dolní Libchavy)

    za rodiny Jarešovy a Snítilovy

  • 11:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 11:00 - 12:00
    • Sopotnice, farní kostel sv. Zikmunda, mučedníka
    • Označení: Sopotnice (Sopotnice)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

  • 16:30 Živý betlém
    ŽIVÝ BETLÉM
    • 16:30 - 17:30
    • Ústí, před kostelem

27sv. Jana, apoštola a evangelisty
  • 11:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 11:30 - 12:00
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za rodinu Libánských, jejich vnuky a pravnuky

28sv. Mláďátek, mučedníků
  • 07:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 07:00 - 07:55
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    na dobrý úmysl

29Pátý den v oktávu Narození Páně
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:55
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za živé a † členy rodiny Hejkrlíkovy a Hottmarovy

30Šestý den v oktávu Narození Páně
  • 14:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 14:30 - 15:25
    • Domov důchodců
    • Označení: Domov důchodců (Ústí nad Orlicí)

    za † obyvatele domova důchodců

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:55
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za živé a † členy rodiny Prágrovy, Hudcovy a Hladíkovy

31Svátek Svaté rodiny
  • 07:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 07:00 - 07:50
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    na poděkování za 56 let společného života

  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 08:55
    • České Libchavy, farní kostel sv. Víta, mučedníka
    • Označení: České Libchavy (České Libchavy)

    za † Stanislava Kalouska a rodiče

  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 08:55
    • Řetová, farní kostel sv. Marie Magdalény
    • Označení: Řetová (Řetová)

    k nedožitým 80. narozeninám Roberta Fichny a k 2. narozeninám Matyáše Tománka

  • 09:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:30 - 10:30
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za farnost

  • 09:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:30 - 10:25
    • Dolní Libchavy, farní kostel sv. Mikuláše, biskupa
    • Označení: Dolní Libchavy (Dolní Libchavy)

    za živé a † členy rodiny Klosovy a Vaňousovy

  • 11:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 11:00 - 11:55
    • Sopotnice, farní kostel sv. Zikmunda, mučedníka
    • Označení: Sopotnice (Sopotnice)

    za uzdravení nemocného