September 14-én, vasárnap elérkezik a búcsú ideje plébániánk számára Jenda atyától. E napon a szentmisék 8:00-kor lesznek a Kerhartici kápolnában, 8:00-kor Cseh- és Alsó-Libchavában, valamint 11:00-kor Sopotnicán. A dékán templomban csak 9:30-kor lesz szentmise.
Kb. 12 órakor közös ebédet kínálunk a plébánián. Kérjük, rendeljen ételeket a hátsó részben az ústeckei templomban található űrlapon, vagy IDE vasárnapig, szeptember 7-ig.
Délután 14:00-kor hálaadó adoráció lesz a templomban, majd reméljük, hogy szórakoztató program lesz a plébánián Jenda atya plébániánkban végzett szolgálatáról.
Kérjük, hozzon kis sós vagy édes falatokat délutánra.
Ne felejtsenek el hozni (apró) készpénzt, jól jöhet. Köszönjük.
*Az ebédhez sült csirkecomb lesz burgonyás vagy zöldséges salátával, péksütemény. A díj egységes - 150 Kč.
Ebéd rendelés: