Mládež

Také v naší farnosti se setkávají mladí křesťané. Existuje několik společenství, ve kterých se scházíme, čteme z Písma, modlíme se, občas se vzděláváme a bavíme.

V současnosti fungují ve farnosti dvě spolča: "mladší" a "starší". Do mladšího zveme mládežníky zhruba od deváté třídy a výše. Scházíme se každý pátek po mši svaté, tedy zhruba v 19:00. Ovšem už na mši se mladí podílejí jak hudebním doprovodem, tak ministranti službou u oltáře. Koordinátory jsou Káťa Urbanová a Maruška Kadová.

Starší spolčo se schází v sobotu večer vždy jednou za měsíc. Kontaktní osobou je Honza Hnyk.

Často mezi nás přichází P. Jenda. Pokud se chcete přidat a nevíte kam, je asi nejjednodušší kontaktovat někoho z výše uvedených či přímo P. Jendu (viz kontakt).

Nezapomínáme ani na vzdělávání. Přehled katechezí pro 8.-9. třídu a pro středoškoláky najdete ZDE.