Seznam duchovních farnosti

Pastorační spolupracovníci farnosti

Bc.Th. Jan Pitřinec

Bc.Th. Jan Pitřinec

administrátor ( od 1.8.2022 )

Datum svěcení: 13.5.2017

Mgr. Jindřich Plšek

Mgr. Jindřich Plšek

farní vikář ( od 1.11.1996 )

Mgr. Vít Horák

Mgr. Vít Horák

farní vikář ( od 1.1.2005 )

Vladislav Brokeš

Vladislav Brokeš

děkan (1.11.2005 - 31.7.2022 )

Datum svěcení: 15.9.2001

Pavel Kalita

Pavel Kalita

administrátor (1.11.1999 - 31.10.2005 )

Miloslav Šiffel

Miloslav Šiffel

děkan

1