Kalendář akcí a událostí farnosti

únor 2023

PondělíÚterýStředaČtvrtekPátekSobotaNeděle
1středa 4. týdne v mezidobí
2Uvedení Páně do chrámu (Hromnice)
3sv. Blažeje, biskupa a mučedníka
4sobota 4. týdne v mezidobí, nebo sobotní památka Panny Marie
55. neděle v mezidobí
6sv. Pavla Mikiho a druhů, mučedníků
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:40
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie

    za živé a † členy rodiny Mátlovy, Polákovy, Krčmářovy a Kosíkovy

7úterý 5. týdne v mezidobí
8sv. Jeronýma Emiliániho
9čtvrtek 5. týdne v mezidobí
  • 07:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 07:00 - 07:55
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie

    na poděkování za 30 let života a za spásu duše

  • 16:10 Mše svatá
    Mše svatá
    • 16:10 - 16:40
    • Dolní Libchavy, farní kostel sv. Mikuláše, biskupa

    za † P. Miloslava Šiffela

10sv. Scholastiky, panny
11Panny Marie Lurdské, nebo sobotní památka Panny Marie
126. neděle v mezidobí
13pondělí 6. týdne v mezidobí
14úterý 6. týdne v mezidobí
15středa 6. týdne v mezidobí
  • 11:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 11:30 - 12:00
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie

    za † Ivo Filka a živou a zemřelou rodinu a duše v očistci

16čtvrtek 6. týdne v mezidobí
  • 07:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 07:00 - 07:55
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie

    za Václava Taslara, manželku a rodiče

  • 16:10 Mše svatá
    Mše svatá
    • 16:10 - 16:40
    • Dolní Libchavy, farní kostel sv. Mikuláše, biskupa

    Za dobré rozhodnutí při výběru školy

17sv. Alexia a druhů, řeholníků
18sobota 6. týdne v mezidobí, nebo sobotní památka Panny Marie
197. neděle v mezidobí
20pondělí 7. týdne v mezidobí
21sv. Petra Damianiho, biskupa a učitele církve
  • 07:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 07:00 - 07:40
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie

    za uzdravení nemocného manžela

22Popeleční středa
23čtvrtek po Popeleční středě
24pátek po Popeleční středě
  • 16:10 Mše svatá
    Mše svatá
    • 16:10 - 16:55
    • Sopotnice, farní kostel sv. Zikmunda, mučedníka

    ( volná intence )

  • 17:30 Adorace
    Adorace
    • 17:30 - 18:00
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:55
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie

    Za živé i zemřelé členy rodiny Kaucovy, Čápovy a Hladíkovy

25sobota po Popeleční středě
261. NEDĚLE POSTNÍ
27pondělí 1. postního týdne
28úterý 1. postního týdne