Kalendář akcí a událostí farnosti

červen 2024

PondělíÚterýStředaČtvrtekPátekSobotaNeděle
1sv. Justina, mučedníka
  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 08:55
    • Hylváty, kostel sv. Anny
    • Označení: Hylváty (Ústí nad Orlicí, Hylváty)

    na úmysl dárce

  • 14:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 14:30 - 15:25
    • Domov důchodců
    • Označení: Domov důchodců (Ústí nad Orlicí)

    za † obyvatele domova důchodců

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:55
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za živé i † členy rodiny Kaucovy, Čápovy a Hladíkovy

2Slavnost Těla a Krve Páně
3sv. Karla Lwangy a druhů, mučedníků
  • 09:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:00 - 09:55
    • penzion
    • Označení: Ústí nad Orlicí, penzion (Ústí nad Orlicí)

    na úmysl dárce

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:55
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za živé a † členy rodiny Mátlovy, Polákovy, Krčmářovy a Kosíkovy

4úterý 9. týdne v mezidobí
  • 07:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 07:00 - 07:55
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za Boží požehnání a pomoc pro tetu a její rodinu

  • 17:00 MODLITEBNÍ SETKÁNÍ
    MODLITEBNÍ SETKÁNÍ
    • 17:00 - 17:30
    • Sopotnice, farní kostel sv. Zikmunda, mučedníka
    • Označení: Sopotnice (Sopotnice)

  • 19:00 Adorace
    Adorace
    • 19:00 - 21:00
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

5sv. Bonifáce, biskupa a mučedníka
6čtvrtek 9. týdne v mezidobí
7Nejsvětějšího Srdce Ježíšova
  • 12:00 Svátost smíření
    SVÁTOST SMÍŘENÍ
    • 12:00 - 18:00
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

  • 13:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 13:00 - 13:50
    • České Libchavy, farní kostel sv. Víta, mučedníka
    • Označení: České Libchavy (České Libchavy)

    pohřeb pana Karla Doležala

  • 17:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:00 - 17:55
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za živé i † členy rodiny Kaucovy, Čápovy a Hladíkovy

  • 18:00 NOC KOSTELŮ 2024
    NOC KOSTELŮ 2024
    • 18:00 - 22:00
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

  • 22:30 Adorace
    Adorace
    • 22:30 - 23:00
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

8Neposkvrněného srdce Panny Marie
  • 14:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 14:30 - 15:25
    • Domov důchodců
    • Označení: Domov důchodců (Ústí nad Orlicí)

    za † obyvatele domova důchodců

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:55
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za živé i † členy rodiny Kaucovy, Čápovy a Hladíkovy

910. neděle v mezidobí
  • 07:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 07:00 - 07:55
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za Václava a Miladu Jasanských

  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 08:55
    • České Libchavy, farní kostel sv. Víta, mučedníka
    • Označení: České Libchavy (České Libchavy)

    za † Františka Tomáše a rodiče

  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 08:55
    • Řetová, farní kostel sv. Marie Magdalény
    • Označení: Řetová (Řetová)

    za rodinu Fišerovu

  • 09:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:30 - 10:25
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    na úmysly z Noci kostelů

  • 09:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:30 - 10:25
    • Dolní Libchavy, farní kostel sv. Mikuláše, biskupa
    • Označení: Dolní Libchavy (Dolní Libchavy)

    za farníky

  • 11:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 11:00 - 11:55
    • Hejnice, kostel sv. Antonína z Padovy
    • Označení: Hejnice (Hejnice)

    na úmysl dárce

  • 11:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 11:00 - 11:35
    • Sopotnice, farní kostel sv. Zikmunda, mučedníka
    • Označení: Sopotnice (Sopotnice)

    za Marii Glocarovou,manžela, rodiče a sourozence

  • 18:00 Modlitba sv. růžence za povolání
    MODLITBA SV. RŮŽENCE ZA POVOLÁNÍ
    • 18:00 - 18:30
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

10pondělí 10. týdne v mezidobí
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:55
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za rodiče Štanclovy a jejich rody

11sv. Barnabáše, apoštola
  • 07:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 07:00 - 07:55
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za Josefa Hrdličku

  • 17:00 MODLITEBNÍ SETKÁNÍ
    MODLITEBNÍ SETKÁNÍ
    • 17:00 - 17:30
    • Sopotnice, farní kostel sv. Zikmunda, mučedníka
    • Označení: Sopotnice (Sopotnice)

  • 19:00 Adorace
    Adorace
    • 19:00 - 21:00
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

12středa 10. týdne v mezidobí
13sv. Antonína z Padovy, kněze a učitele církve
  • 07:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 07:00 - 07:55
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za vážně nemocnou pí. Vittekovou

  • 16:10 Mše svatá
    Mše svatá
    • 16:10 - 16:45
    • Dolní Libchavy, farní kostel sv. Mikuláše, biskupa
    • Označení: Dolní Libchavy (Dolní Libchavy)

    za Marii Bumbovou a Ludmilu Holcovou

  • 17:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:30 - 18:25
    • Sopotnice, farní kostel sv. Zikmunda, mučedníka
    • Označení: Sopotnice (Sopotnice)

    na poděkování za 25 let života

14pátek 10. týdne v mezidobí
15sv. Víta, mučedníka, nebo sobotní památka Panny Marie
  • 14:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 14:30 - 15:25
    • Domov důchodců
    • Označení: Domov důchodců (Ústí nad Orlicí)

    za † obyvatele domova důchodců

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:55
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    na dobrý úmysl

1611. neděle v mezidobí
  • 07:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 07:00 - 07:55
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za živé i † členy rodiny Kaucovy, Čápovy a Hladíkovy

  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 08:55
    • České Libchavy, farní kostel sv. Víta, mučedníka
    • Označení: České Libchavy (České Libchavy)

    za farnost, pouť

  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 08:55
    • Řetová, farní kostel sv. Marie Magdalény
    • Označení: Řetová (Řetová)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

  • 09:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:30 - 10:25
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za P. Arnošta Jílka, rodiče, sestru a živé členy rodiny

  • 09:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:30 - 10:25
    • Dolní Libchavy, farní kostel sv. Mikuláše, biskupa
    • Označení: Dolní Libchavy (Dolní Libchavy)

    za Michala Duška, Karla Jílka a Jardu Rözslera

  • 11:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 11:00 - 11:35
    • Sopotnice, farní kostel sv. Zikmunda, mučedníka
    • Označení: Sopotnice (Sopotnice)

    za Josefa Diblíka a rodiče

  • 18:00 Modlitba sv. růžence za povolání
    MODLITBA SV. RŮŽENCE ZA POVOLÁNÍ
    • 18:00 - 18:30
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

  • 19:00 Adorace mužů
    ADORACE MUŽŮ
    • 19:00 - 19:30
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

17pondělí 11. týdne v mezidobí
  • 09:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:00 - 09:55
    • penzion
    • Označení: Ústí nad Orlicí, penzion (Ústí nad Orlicí)

    na úmysl dárce

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:55
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za rodiče Štanclovy a jejich rody

18úterý 11. týdne v mezidobí
19sv. Jana Nepomuckého Neumanna, biskupa
  • 11:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 11:30 - 12:00
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

20čtvrtek 11. týdne v mezidobí
  • 07:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 07:00 - 07:55
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    na poděkování za léta společného života

  • 16:10 Mše svatá
    Mše svatá
    • 16:10 - 16:45
    • Dolní Libchavy, farní kostel sv. Mikuláše, biskupa
    • Označení: Dolní Libchavy (Dolní Libchavy)

    za Bertu Kaplanovou

  • 17:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:30 - 18:25
    • Sopotnice, farní kostel sv. Zikmunda, mučedníka
    • Označení: Sopotnice (Sopotnice)

    za Josefa Ledra, manželku a celý rod

21sv. Aloise Gonzagy, řeholníka
22sv. Paulína Nolánského, biskupa , nebo sobotní památka Panny Marie
2312. neděle v mezidobí
  • 07:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 07:00 - 07:55
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za živé i † členy rodiny Kaucovy, Čápovy a Hladíkovy

  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 08:55
    • České Libchavy, farní kostel sv. Víta, mučedníka
    • Označení: České Libchavy (České Libchavy)

    za † Josefa Gottwalda, vnuka Vojtíka, synovce Vlastika a rodiče z obojí strany

  • 09:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:30 - 10:25
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za kmotřenku

  • 09:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:30 - 10:25
    • Dolní Libchavy, farní kostel sv. Mikuláše, biskupa
    • Označení: Dolní Libchavy (Dolní Libchavy)

    za Ladislava Jebouska

  • 11:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 11:00 - 11:55
    • Řetová, farní kostel sv. Marie Magdalény
    • Označení: Řetová (Řetová)

    na poděkování za uplynulý školní rok, s prosbou o Boží ochranu a provázení o prázdninách

  • 11:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 11:00 - 11:35
    • Sopotnice, farní kostel sv. Zikmunda, mučedníka
    • Označení: Sopotnice (Sopotnice)

    za rod Diblíkových

  • 18:00 Modlitba sv. růžence za povolání
    MODLITBA SV. RŮŽENCE ZA POVOLÁNÍ
    • 18:00 - 18:30
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

24Narození sv. Jana Křtitele
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:55
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    na úmysl Společnosti sester Ježíšových

25úterý 12. týdne v mezidobí
26středa 12. týdne v mezidobí
27 sv. Cyrila Alexandrijského, biskupa a učitele církve
  • 07:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 07:00 - 07:55
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za † Pavla Sedláčka a Pavla Hůlu

  • 16:10 Mše svatá
    Mše svatá
    • 16:10 - 16:45
    • Dolní Libchavy, farní kostel sv. Mikuláše, biskupa
    • Označení: Dolní Libchavy (Dolní Libchavy)

    za nemocné rodiče s prosbou o sílu pro pečující dcery

28sv. Ireneje, biskupa a mučedníka
29sv. Petra a Pavla, apoštolů
  • 14:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 14:30 - 15:25
    • Domov důchodců
    • Označení: Domov důchodců (Ústí nad Orlicí)

    za † obyvatele domova důchodců

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:55
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    na poděkování

3013. neděle v mezidobí
  • 07:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 07:00 - 07:55
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za rodinu Fišerovu a Kovářovu, živé i zemřelé

  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 08:55
    • České Libchavy, farní kostel sv. Víta, mučedníka
    • Označení: České Libchavy (České Libchavy)

    za † Annu Matějkovou, manžela a rodiče

  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 08:55
    • Řetová, farní kostel sv. Marie Magdalény
    • Označení: Řetová (Řetová)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

  • 09:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:30 - 10:25
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

    za farnost

  • 09:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:30 - 10:25
    • Dolní Libchavy, farní kostel sv. Mikuláše, biskupa
    • Označení: Dolní Libchavy (Dolní Libchavy)

    za Ladislava Holuba, Luďka Kuraka a rodiče z obojí strany

  • 11:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 11:00 - 11:35
    • Sopotnice, farní kostel sv. Zikmunda, mučedníka
    • Označení: Sopotnice (Sopotnice)

    za Josefa Majvalda, bratra a rodiče

  • 15:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 15:00 - 15:50
    • Knapovec, kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů
    • Označení: Knapovec, kostel (Ústí nad Orlicí, Knapovec)

    za obyvatele Knapovce

  • 18:00 Modlitba sv. růžence za povolání
    MODLITBA SV. RŮŽENCE ZA POVOLÁNÍ
    • 18:00 - 18:30
    • Ústí nad Orlicí, děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)