Pořad bohoslužeb

POŘAD BOHOSLUŽEB Farní obvod Ústí nad Orlicí
od 29. 1. do 5. 2. 2023 - 05. týden

Den Liturgická slavnost Hodina Bohoslužba
NE
29. 1.
4. neděle v mezidobí 07:00 Ústí nad Orlicí: za farnost (Jindřich Plšek)
08:00 Řetová: za Františku Bucháčkovou, manžela a dcery (Jan Pitřinec)
08:30 Ústí nad Orlicí: za † Antonii Heverovou k 30. výročí úmrtí (Jindřich Plšek)
10:00 České Libchavy: za Luboše a Danu Cimrovy a † Milana Cimra (Jindřich Plšek)
10:00 Dolní Libchavy: za Anežku a Jana Horníčkovy, poděkování k životnímu výročí a Boží ochranu do dalších let (Jan Pitřinec)
11:10 Sopotnice: Jan Pitřinec ( volná intence )
18:00 Ústí nad Orlicí: Modlitba sv. růžence za povolání
PO
30. 1.
pondělí 4. týdne v mezidobí 09:00 Ústí, penzion: za Ludmilu Čadovou (Vít Horák)
18:00 Ústí nad Orlicí: za Karla a Boženu Michálkovy (Jindřich Plšek)
ÚT
31. 1.
památka sv. Jana Boska, kněze 07:00 Ústí nad Orlicí: za zemřelé rodiče Kaškovy a Jasanských (Jindřich Plšek)
ST
1. 2.
středa 4. týdne v mezidobí 11:30 Ústí nad Orlicí: za zemřelou Olgu Fialovou (Jan Pitřinec)
ČT
2. 2.
svátek Uvedení Páně do chrámu (Hromnice) 16:10 Dolní Libchavy: za Marii Urbanovou a zemřelou Lídu Čadovou (Jindřich Plšek)
18:00 Řetová: Vít Horák ( volná intence )
18:00 Ústí nad Orlicí: za Marcelu Kalábovou (Jan Pitřinec)

3. 2.
sv. Blažeje, biskupa a mučedníka 16:10 Sopotnice: Jindřich Plšek ( volná intence )
17:30 Ústí nad Orlicí:
18:00 Ústí nad Orlicí: ke cti sv. Blažeje a na úmysl dárce (Jan Pitřinec)
SO
4. 2.
sobota 4. týdne v mezidobí, nebo sobotní památka Panny Marie 08:00 Hylváty: Vít Horák ( volná intence )
14:30 Domov důchodců: Jindřich Plšek ( volná intence )
18:00 Ústí nad Orlicí: za † P. Vojtěcha Fuglíka SDB a za celou salesiánskou rodinu (Vít Horák)
NE
5. 2.
5. neděle v mezidobí 07:00 Ústí nad Orlicí: za Kateřinu Dlouhou (Jindřich Plšek)
08:00 Řetová: na poděkování a prosbu o dary Ducha svatého a Boží požehnání (Jindřich Plšek)
08:30 Ústí nad Orlicí: za farnost (Vít Horák)
10:00 České Libchavy: Vít Horák ( volná intence )
10:00 Dolní Libchavy: za Mirka Trávníčka (Jindřich Plšek)
11:10 Sopotnice: Vít Horák ( volná intence )
18:00 Ústí nad Orlicí: Modlitba sv. růžence za povolání

OZNÁMENÍ:

  • Při dveřní sbírce na biblický apoštolát se minulou neděli vybralo v ÚO 8 324 Kč, v DL 500 Kč, v ČL 1 000 Kč, v Sopotnici 1 180 Kč a v Řetové 722 Kč.
  • Uzávěrka INUFu bude již ve středu 1. února.
  • Na Svátek Uvedení Páně do chrámu 2. 2. budou mše svaté s žehnáním svící: v ÚO a v Řetové od 18 hodin, v DL od 16.10 hodin. Svíce si přineste vlastní.
  • Příležitost ke svátosti smíření bude v ÚO v pátek 3. 2. od 12 do 18 hodin a v neděli 5. 2. od 17 do 19 hodin. V DL a v Řetové se bude zpovídat ve čtvrtek 2. 2. půl hodiny přede mší svatou, v Sopotnici v pátek 3. 2. od 15.45 do 16.10 hodin.
  • Adorace mužů se koná v neděli 5. 2. od 19 hodin v děkanském kostele v ÚO.
  • Na Masopustní karneval do Malé scény v ÚO zveme děti i dospělé v sobotu 18. 2. od 15 hodin.

 

  • Setkání PRF Ústí nad Orlicí bude ve čtvrtek 16. 2. od 19 hodin.
  • Setkání PRF Řetová bude v úterý 14. 2. od 20 hodin.
  • Setkání PRF Sopotnice bude ve středu 15. 2. od 18.45 hodin.
  • Setkání PRF Dolní Libchavy bude ve čtvrtek 23. 2. od 17 hodin.
  • Setkání PRF České Libchavy bude ve čtvrtek 23. 2. od 18.45 hodin.