Archiv pořadů bohoslužeb
POŘAD BOHOSLUŽEB Farní obvod Ústí nad Orlicí
od 5. 2. do 12. 2. 2023
Den | Liturgická slavnost | Hodina | Bohoslužba |
NE 5. 2. |
5. neděle v mezidobí | 07:00 | Ústí nad Orlicí: za Kateřinu Dlouhou (Jindřich Plšek) |
08:00 | Řetová: na poděkování a prosbu o dary Ducha svatého a Boží požehnání< (Jindřich Plšek) | ||
08:30 | Ústí nad Orlicí: za farnost (Vít Horák) | ||
10:00 | České Libchavy: Vít Horák ( volná intence ) | ||
10:00 | Dolní Libchavy: za Mirka Trávníčka (Jindřich Plšek) | ||
11:10 | Sopotnice: za manžele Dostálovy a rodiče (Vít Horák) | ||
18:00 | Ústí nad Orlicí: Modlitba sv. růžence za povolání | ||
19:00 | Ústí nad Orlicí: Adorace mužů | ||
PO 6. 2. |
památka sv. Pavla Mikiho a druhů, mučedníků | 18:00 | Ústí nad Orlicí: za živé a † členy rodiny Mátlovy, Polákovy, Krčmářovy a Kosíkovy (Jindřich Plšek) |
ÚT 7. 2. |
úterý 5. týdne v mezidobí | 07:00 | Ústí nad Orlicí: za sourozence a jejich rodiny (Jindřich Plšek) |
ST 8. 2. |
sv. Jeronýma Emiliániho | 11:30 | Ústí nad Orlicí: za † Jaroslava Skalického (Jindřich Plšek) |
ČT 9. 2. |
čtvrtek 5. týdne v mezidobí | 07:00 | Ústí nad Orlicí: na poděkování za 30 let života a za spásu duše (Jindřich Plšek) |
16:10 | Dolní Libchavy: za † P. Miloslava Šiffela (Jindřich Plšek) | ||
PÁ 10. 2. |
památka sv. Scholastiky, panny | 16:10 | Sopotnice: za † Jana Bělouška (Jindřich Plšek) |
17:30 | Ústí nad Orlicí: | ||
18:00 | Ústí nad Orlicí: Na úmysl Společnosti sester Ježíšových (Jindřich Plšek) | ||
SO 11. 2. |
Panny Marie Lurdské, nebo sobotní památka Panny Marie | 14:30 | Domov důchodců: Vít Horák ( volná intence ) |
18:00 | Ústí nad Orlicí: za paní Emilii Šedovou< (Jindřich Plšek) | ||
NE 12. 2. |
6. neděle v mezidobí | 07:00 | Ústí nad Orlicí: za Ludmilu a Bedřicha Pelinkovy (Jan Pitřinec) |
08:00 | Řetová: na úmysl dárce (Jindřich Plšek) | ||
08:30 | Ústí nad Orlicí: za Marii a Jana Marešovy a ten celý rod (Jan Pitřinec) | ||
10:00 | České Libchavy: za † Věru Kalouskovou, manžela Josefa, syna Josefa a rodiče z obojí strany (Jindřich Plšek) | ||
10:00 | Dolní Libchavy: za farníky (Vít Horák) | ||
11:10 | Hejnice: Jindřich Plšek ( volná intence ) | ||
11:10 | Sopotnice: za rodiče Martincovy, rodiče a syna (Vít Horák) | ||
18:00 | Ústí nad Orlicí: Modlitba sv. růžence za povolání |
OZNÁMENÍ
- Příležitost ke svátosti smíření bude v ÚO ještě v neděli 5. 2. od 17 do 19 hodin.
- Adorace mužů se koná v neděli 5. 2. od 19 hodin v děkanském kostele v ÚO.
- Mše svatá v nemocnici bude mimořádně přesunuta na pátek 17. února.
- Příprava na 1. svaté přijímání bude zahájena při mši svaté v neděli 12. 2 v 8.30 hodin.
- Misijní klubko dětí a cukrárna se uskuteční v neděli 12. 2. od 9.30 hodin na děkanství v Ústí nad Orlicí.
- Ekumenická bohoslužba se koná v neděli 12. 2. od 17 hodin v budově Jednoty bratrské v ÚO.
- Na Masopustní karneval do Malé scény v ÚO zveme děti i dospělé v sobotu 18. 2. od 15 hodin.
- Setkání PRF Ústí nad Orlicí bude ve čtvrtek 16. 2. od 19 hodin.
- Setkání PRF Řetová bude v úterý 14. 2. od 20 hodin.
- Setkání PRF Sopotnice bude ve středu 15. 2. od 18.45 hodin.
- Setkání PRF Dolní Libchavy bude ve čtvrtek 23. 2. od 17 hodin.
- Setkání PRF České Libchavy bude ve čtvrtek 23. 2. od 18.45 hodin.