Milé sestry a bratři, drazí (předchozí) farníci.

Dovolte mi osobní poděkování. V lednu jsem oslavil padesát let mého života uprostřed společenství farnosti, do kterého mě Pán před více než rokem poslal. Toužil jsem prožít den také s dalšími přáteli, a to se mi splnilo. Při slavení mše svaté v chrámu sv. Jakuba jsem děkoval Bohu za dar života, za rodiče, svoji pokrevní rodinu i za duchovní společenství, které zažívám s vámi farníky i s mnoha dalšími lidmi, které mi Pán poslal do cesty. Zakusil jsem nesmírné množství lásky, které jste mi vyjádřili svou účastí, pozdravy, modlitbou, dárky, financemi, pečením, zpěvem, tancem, hudbou i krásným pohledem z očí do očí. Děkuji Bohu i vám za tuto duchovní zkušenost a věřím, že jste také prožili den naplněný radostí, krásou i Boží přítomností. Do srdce jste mi vložili opravdu velkou radost, za kterou ze srdce děkuji.

Požehnanou nadcházející dobu postní přeje otec Vladislav Brokeš